מנהל עסקים תואר שני

ממנהל עסקים

מלגה מלאה לסטודנטים ישראלים באוניברסיטת שיקגו

החל מחודש ספטמבר 2005, החלה אוניברסיטת שיקגו במסגרת תכנית מלגות חדשה להעניק מלגות לסטודנטים ישראלים לתואר MBA . במאמץ לתרום לכלכלת ישראל, הושקה תכנית חדשה שמטרתה לממן את שכר הלימוד והוצאות המחיה של סטודנטים ישראלים שיתקבלו ללימוד בביה"ס למנהל-עסקים בשיקגו.

הקרן ע"ש דניס וג'יין קרלטון תעניק למעלה מ-100,000$ שיכסו את שכר הלימוד והוצאות המחיה בתכנית ה-MBA הדו-שנתית של בית-הספר. ע"מ להיות זכאים למלגה, על הסטודנטים להיות אזרחי ישראל (תינתן עדיפות לבוגרי צה"ל) ולהתחייב לחזור לישראל בתוך חמש שנים מיום עזיבתה.

דיקן ביה"ס למנהל-עסקים, אדוארד סניידר אמר כי "מטרת התכנית היא לחזק את המשק הישראלי באמצעות חינוך ופיתוח מקצועי של מנהיגים ציבוריים ועסקיים". הוא הוסיף ואמר כי במקביל לסיוע הכלכלי יקבלו הסטודנטים הישראלים חניכה אישית וצמודה ("מנטור") מאנשי עסקים מובילים בשיקגו ובאמצעות הקהילה היהודית בעיר.

אוניברסיטת שיקגו בכלל וביה"ס למנהל-עסקים בפרט ידועים בתור מוסדות בעלי שם אקדמי עולמי ותכנית ה-MBAהחדשנית של ביה"ס מדורגת במקומות הראשונים מבין תכניות ה-MBA המובילות. כיום לומדים בתכנית למעלה מ-3,000 סטודנטים בקמפוסים ברחבי העולם.

בין בוגרי ביה"ס ניתן למנות את מנכ"ל ג'ילט ג'יימס קילטס, סגנית יו"ר פייזר קרן קטן ועוד.

יצירת קשר:

Allan Friedman (773) 702-9232 JLIB_HTML_CLOAKING

Barbara Backe (773) 702-4282 JLIB_HTML_CLOAKING


נתונים נוספים