מנהל עסקים תואר שני

ממנהל עסקים

קורס GMAT מבית קידום קפלן

קורס שפותח לאור שנות ניסיון רבות ע"י מחלקת המו"פ של קידום.

עפ"י סקר הכולל 400 סטודנטים, 75% מכלל המתכוננים לבחינות ה-GMAT עושים זאת באמצעות קידום. הקורס של קידום נחלק לשלושה חלקים:

1. מבוא בו נערכת היכרות עם הבחינה, אופי וסוגי השאלות והיסודות לחלקי המבחן השונים.

2. חלק הליבה מתמקד בלימוד כל הנושאים הקשורים לבחינה ובסוג החשיבה הנבדקת בבחינה.

3. לקראת סיום הקורס ייערך מרתון בו עוברים התלמידים בחינות סימולציה באמצעותן יילמדו נושאים נספים.

לרישום לקורס GMAT וקבלת פרטים נוספים לחץ כאן


מבחינת חומרי הלימוד נעשה רענון של יסודות המתמטיקה והאנגלית, היכרות עם המבחן האדפטיבי (כיצד מחלקים את הזמן, כיצד מנחשים וכד'), תרגול מסיבי ולימוד החשיבה המתאימה לבחינה מסוג GMAT.

התלמידים מקבלים שיעורי בית המתמקדים הן בנושאים שנלמדו בשיעור והן בנושאים שתורגלו קודם לכן בלוויית הנחיות לגבי סדר פתרון שיעורי הבית והזמן שיש להקדיש לפתרונם. התלמידים יוכלו להסתייע בתרגול נוסף שיינתן ע"י קידום.
במקביל תיערך סדנה ייחודית המעניקה כלים להתמודדות עם המודל האדפטיבי של בחינת ה-GMAT.


מלבד חומרי הלימוד והעזרים הייחודיים (ספרים ותקליטורים) שפותחו ע"י קידום בארץ, נעשה שימוש גם בחומרי לימוד אמריקאיים הכוללים את מדריך ה-GMAT הרשמי של הגוף הכותב את הבחינה וספרים של חברת Barron's הכוללים מעל 1000 שאלות ופתרונות למבחנים.

כמו כן, מחלקת קידום לתלמידיה 14 בחינות מלאות בפורמט הממוחשב של הבחינה שפותחו ברישיון של חברות מובילות כגון Cambridge ו- Crack-GMAT. שיתוף פעולה עם חברות אלו מאפשר לקידום להתקין את תוכנות התרגול הטובות ביותר הקיימות כיום.

בנוסף לקורס המלא, מציעה קידום קורס כמותי בלבד, המיועד לסטודנטים הזקוקים לציון הכמותי בלבד. הקורס הכמותי נבנה במיוחד עבור תלמידים שקבלתם ללימודי המנע"ס תלויה רק בציון הכמותי.

הקורס מתמקד במרכיבים הכמותיים של בחינת ה-GMAT ובמסגרתו נערך גם "מרתון כמותי". הקורס בנוי מתשעה מפגשים הנמשכים 4.5 שעות וכלולות בו בחינות ממוחשבות (כ-75 דקות לבחינה). הקורס מכיל תרגול רב לרבות התמודדות עם שאלות קשות במיוחד.

חומרי הלימוד זהים לאלו הניתנים בקורס המלא, אך כוללים כמובן את התרגול הכמותי בלבד.

לפרטים נוספים לחץ כאן

נתונים נוספים