מנהל עסקים תואר שני

ממנהל עסקים

קורס GMAT של חברת MASTER GMAT

Master GMAT הוא קורס הכנה אינטרנטי ייחודי לבחינת ה-GMAT הנדרשת לקבלה לתוכניות תואר שני במינהל עסקים בארץ ובעולם.

הקורס משלב את הידע והניסיון מקצועי של מדריכי GMAT מובילים עם מערכת לימוד חכמה (Intelligent Tutoring System) ש"לומדת" את התלמיד על פי התשובות הנכונות והשגויות שלו לשאלות שהיא מציגה לו. אבחון רמתו של התלמיד וההבחנה בין נושאי הלימוד שבהם הוא מצטיין לבין אלה שבהם הוא מתקשה – מאפשרים למערכת "לתפור" קורס מותאם אישית למידותיו.

מגוון התכנים מאפשר למערכת לבחור כיצד להסביר לכל תלמיד כל שאלה – באופן שבו הוא יבין את התשובה.
האופי האדפטיבי של הקורס מכין תלמידים בדרך הטובה ביותר לאופי האדפטיבי של בחינת ה-GMAT, שבה כל שאלה מותאמת אישית לנבחן לפי תשובותיו לשאלות הקודמות. התוצאה היא קורס ההכנה האפקטיבי ביותר, היעיל ביותר והקצר ביותר ל-GMAT.

מאחר שמרבית הלימוד נעשה במערכת האינטרנטית, שחוסכת שכירת כיתות ותשלום לפי שעה למורים – קורס ההכנה של Master GMAT הוא הזול בישראל.

יעילות המערכת מאפשרת לתלמידי Master GMAT גם ליהנות ממספר שעות בלתי מוגבל של הדרכה אישית צמודה של מדריכי GMAT דוברי עברית על פי צורכיהם. התמיכה יכולה להיעשות בפגישות אחד על אחד במשרדי Master GMAT במתחם הבורסה ברמת גן, בשיחות טלפון/וידאו או באמצעות ממשק התגובות (טוקבקים) המוטמע במערכת Master GMAT.

הנחה מיוחדת לגולשי mba.org.il |
השתמשו בקוד MBAORGIL וקבלו עד 15% הנחה ב-Master GMAT


http://www.mastergmat.com/


למה Master GMAT?


• קורס אישי. הרמה שלך, הנושאים שבהם אתה זקוק לתגבור, ההסברים שמותאמים לדרך שבה אתה חושב. Master GMAT מתבסס על התשובות הנכונות והשגויות שלך בשאלות קודמות כדי למצוא את הדרך הנכונה ביותר להעביר לך את החומר.

• בכל מקום. בבית קפה, במרפסת הביתית או בחוף הים - Master GMAT מאפשר לך להשתמש במחשב הביתי, במחשב נייד ובטלפונים חכמים כמו iPhone ללמוד היכן שנוח לך.

• בכל זמן. בערבים, בסופי שבוע או בין פגישות - Master GMAT מאפשר לך ללמוד מתי שנוח לך.

• כמה שרוצים. חמש דקות, שעה או חמש שעות - Master GMAT מאפשר לך לקצוב את זמן השיעור לפי הזמינות שלך ולסדר היום שלך.

• עם כל התמיכה. משהו לא מובן? צריכים הסבר נוסף? אין בעיה. צוות מדריכי GMAT בכירים עומד לרשותכם, ללא הגבלה, בשיחות טלפון/וידאו או באמצעות ממשק התגובות (טוקבקים) המוטמע במערכת Master GMAT.

הנחה מיוחדת לגולשי mba.org.il |
השתמשו בקוד MBAORGIL וקבלו עד 15% הנחה ב-Master GMAT
http://www.mastergmat.com

נתונים נוספים