מנהל עסקים תואר שני

ממנהל עסקים

קורס GMAT בת"א של חברת GMAX

חברת GMAX הממוקמת במרכז ת"א הוקמה בישראל בכדי לאפשר לסטודנטים ישראלים המעוניינים ללמוד בחו"ל או בארץ, הכנה ברמה הגבוהה ביותר לבחינות האמריקאיות השונות (GMAT, GRE, TOEFL). הקורסים הניתנים ב-GMAX הם ברמה בינ"ל ורובם ככולם מועברים ע"י מורים דוברי-אנגלית כשפת אם. הקורסים גם מועברים בשפה האנגלית ע"מ לאפשר לסטודנט התנסות מעשית בדיבור, חשיבה ומענה על שאלות באנגלית.

קורס GMAT ב-GMAX נעשה שימוש בחומרי לימוד אמריקאיים מקצועיים (של חברת METS הכותבת את בחינות ה-GMAT), שרובם נגישים לוב לסטודנטים בארה"ב בלבד (ולכן על הסטודנטים להחזיר את ספרי הלימוד בתום הקורס), אך בעקבות זאת זוכים תלמידי GMAX לציונים גבוהים. הקורסים מתוכננים באופן המותאם לחברי הקבוצה וכל קורס מוערך פעמיים במשך תקופת הלימודים. הסטודנטים למעשה מקבלים קורס ההולם את צרכיהם האישיים ומוצעת גם עזרה אינדיבידואלית ע"ב צורך.

צוות של מורים מקצועיים, דוברי אנגלית, מקבלים את מערכי השיעור (המותאמים לעזרים האמריקאים) יחד עם הצרכים הספציפיים של כל קבוצה ועל-בסיס זה "תופרים" מערכי שיעור ייחודיים לכיתת הלימוד. הדרישות במהלך הקורס הן גבוהות, והסטודנטים נדרשים למספר רב של מטלות אותן עליהם לבצע בבית (סטודנט ממוצע ייאלץ להקדיש שעתיים מזמנו בכל יום למטלות הבית). בתחילת השיעורים עוברים המורים על המטלות המסובכות יותר, אך סטודנטים מתקשים מקבלים מ-GMAX תרגול גם מחוץ לשעות הלימודים. למותר לציין, כי GMAX מציעים גם קורסי אנגלית שוטפת שנועדו לשיפור רמת האנגלית של התלמידים או לצרכים מקצועיים ספציפיים.

מה מציעים לכם בקורסי ה-GMAT?
· בתחום לימודי האנגלית אמונה GMAX על שיפור מיומנויות הקריאה של הסטודנטים והבנה מעמיקה של הכתוב. כמו כן יילמדו כללי הדקדוק האנגלי ויינתן דגש מיוחד להרחבת אוצר המלים של הסטודנט.
· שיעורים בכתיבת חיבור ברמה ובסגנון אקדמאיים שיסייעו לסטודנט לאורך כל תקופת לימודיו (שבעה חיבורים נבדקים ומוערכים ע"י צוות המורים).
· שיפור המיומנויות המתמטיות לסוגיהן תוך דגש על מהירות בפתרון בעיות מכל הסוגים.
· שיפור היכולות והכישורים האנליטיים של כל סטודנט.
· מנה נכבדת של תרגולים ושיעורי עזר בהתאם לצורך ולקצב ההתקדמות של הסטודנטים.

· חברת GMAX מציעה גם קורס מיוחד, מקוון בלבד הנפרש על-פני 30 שיעורים ועלותו כ-400$. הקורס אינו כולל הרצאות או תרגולים פרונטאליים כלל, אך מאפשר לסטודנטים המתגוררים בפריפריה לעבור קורס ברמה גבוהה ומבלי להגיע לת"א.

כמה זה עולה לנו?

קורס מלא הנפרש על פני 96 שעות יעלה 4,346 ₪ וקורס כמותי בלבד (43 שעות) יעלה לכם 3,105 ₪. בנוסף לשעות הלימוד בכיתה ניתנות 67 שעות תרגול מקוון וישנה התנסות בשלושים מבחנים לפחות במהלך הקורס. מבדיקה של צוות האתר עולה כי זה אמנם לא הקורס הזול ביותר, אך זהו בהחלט הקורס שנותן את התמורה הטובה ביותר (העלות המחולקת במספר שעות הלימוד).

 

נתונים נוספים