מנהל עסקים תואר שני

ממנהל עסקים

המרכז האקדמי פרס


תואר שני מנהל עסקים - המרכז האקדמי פרס

תוכנית לתואר ראשון ב- מנהל עסקים במרכז האקדמי פרס
תוכנית הלימודים לתואר שני במנהל עסקים במרכז האקדמי פרס מיועדת להנחיל לבוגריה כלים אשר יכשירו אותם לתפקידי ניהול בכירים במוסדות עסקיים וציבוריים בארץ
ד"ר צבי גנור, מרכז התמחות שיווק, ביה"ס ל מנהל עסקים

תואר שני מנהל עסקים MBA - התמחות בשיווק

תחום השיווק הולך וכובש תפקיד מוביל בתמהיל המיומנויות של המנהל המודרני, הדבר מתבטא בביקוש הגובר והולך לעובדים ולמנהלים בכל המדרגים בתחומי השיווק.
ד"ר דון אילן, מרכז התמחות במימון וחשבונאות, ביה"ס ל מנהל עסקים

תואר שני מנהל עסקים MBA - התמחות במימון וחשבונאות

מימון וחשבונאות הם תחומים עסקיים מרתקים הכוללים בתוכם נושאים רבים כגון: ניהול פיננסי של הפירמה, מוסדות פיננסים, מימון בין לאומי, ביטוח ושירותים פיננסיים, השקעות ותכנון פיננסי של התא המשפחתי.
ד"ר אורנית דוידזון-בז'רנו, מרכזת התמחות ארגון וניהול, בית הספר ל מנהל עסקים

תואר שני מנהל עסקים MBA - התמחות בניהול וארגון

ההתמחות בניהול וארגון, במסגרת הלימודים לתואר שני M.B.A במנהל עסקים, מעניקה לבוגריה נקודת מבט ייחודית על עולם הניהול, תוך כיסוי מקיף של בסיס הידע המסורתי בלימודי המאקרו של התנהגות ארגונית.
מטרת ההתמחות להפגיש את הסטודנטים עם תיאוריות ארגוניות וגישות מרכזיות העומדות בבסיסו של תהליך ניהול אפקטיבי של המערכת הארגונית.

תואר שני מנהל עסקים MBA - התמחות בדיני עסקים

מטרת התכנית לשלב בין תחומי הידע העסקיים לתחומי הידע המשיקים להם מהתחום המשפטי. שילוב זה נועד להעניק ידע נרחב בתחומים משפטיים, להם נגיעה ישירה לעולם הכלכלי-עסקי.
תואר שני מנהל עסקים MBA - התמחות בארגון וניהול

תואר שני מנהל עסקים MBA - התמחות בייעוץ והתנהגות ארגונית

ההתמחות בייעוץ והתנהגות ארגונית, במסגרת הלימודים לתואר שני M.B.A במנהל עסקים, מגשרת בין המימד הארגוני והמימד האנושי בניהול ארגונים. ההתמחות מעניקה לבוגריה נקודת מבט מקיפה על עולם העסקים והניהול, תוך כיסוי מקיף של בסיס הידע בתחום של ההתנהגות הארגונית.

פרופ' ראובן חורש, מרכז התמחות ניהול עסקים גלובליים, בית הספר ל מנהל עסקים

תואר שני במנהל עסקים M.B.A התמחות בניהול עסקים גלובליים

תכנית הלימודים בהתמחות ניהול עסקים גלובליים נועדה להקנות לסטודנטים ידע וכלים להכרת עולם העסקים הגלובי ולפתוח בפניהם אפיק נוסף ורחב הטומן בחובו מגוון גדול של אפשרויות להשתלבות מקצועית בתחום זה בעתיד. תכנית הלימודים בהתמחות מדגישה את מירב התחומים שעשויים להיות רלוונטיים לעשיית עסקים במדינות חו"ל.

אלכס קפלונוב טוב, סטודנט לתואר שני ב- מנהל עסקים במרכז האקדמי פרס
זהו אלכס קפלונוב טוב, סטודנט לתואר שני ב- מנהל עסקים, עובד כמנהל מוצר בחברה למימון אשראי. לחצו כאן כדי לראות ולשמוע מה הוא חושב על המרכז האקדמי פרס.

רננה מזרחי, סטודנטית לתואר שני ב- מנהל עסקים במרכז האקדמי פרס
זוהי רננה מזרחי, סטודנטית לתואר שני ב- מנהל עסקים MBA, עובדת כמנהלת הסברה רפואית בחברת מזון מובילה. לחצו כאן כדי לראות ולשמוע מה היא חושבת על המרכז האקדמי פרס.


נתונים נוספים